O nas

       
      ×

      Piotr
      Kaczyński

      Managing Director

      Kontakt

        +48 501 493 107

        p.kaczynski@arcontact.pl

       
      ×

      Barbara
      Pyśk

      Director's Assistant

      Kontakt

        +48 55 621 21 21

        b.pysk@arcontact.pl

       
      ×

      Krzysztof
      Kosecki

      Account Director

      Kontakt

        +48 501 493 108

        k.kosecki@arcontact.pl

       
      ×

      Sławek
      Tomaszewski

      DPSdruk.plBrand Manager

      Kontakt

        +48 725 331 515

        s.tomaszewski@arcontact.pl

       
      ×

      Małgorzata
      Matuszak

      drukarnia.elblag.plBrand Manager

      Kontakt

        +48 725 331 515

        m.matuszak@arcontact.pl

       
      ×

      Tomasz
      Kowalski

      Fotoboard.com.plBrand Manager

      Kontakt

        +48 730 501 515

        fotoboard@fotoboard.com.pl

       
      ×

      Karolina
      Rasztemborska

      Art Director

      Kontakt

        +48 55 621 21 27

        +48 531 051 515

        k.rasztemborska@arcontact.pl

       
      ×

      Radek
      Rasztemborski

      Creative Graphic Designer

      Kontakt

        +48 55 621 21 27

        r.rasztemborski@arcontact.pl

       
      ×

      Nikodem
      Szymański

      Graphic Designer

      Kontakt

        +48 55 621 21 27

        n.szymanski@arcontact.pl

       
      ×

      Łukasz
      Daroszewski

      Senior Graphic Designer

      Kontakt

        +48 55 621 21 25

        l.daroszewski@arcontact.pl

       
      ×

      Kamil
      Walukiewicz

      Dev & Helpdesk Support

      Kontakt

        +48 55 621 21 25

        k.walukiewicz@arcontact.pl

       
      ×

      Tomasz
      Majerski

      Developer

      Kontakt

        +48 55 621 21 25

        t.majerski@arcontact.pl

      2000-2016 AR CONTACT

      Agencja Reklamowa CONTACT działa w obszarach szeroko pojętej kreacji i produkcji reklamowej.

      graphic design | projektowanie grafiki,
      desktop publishing | przygotowanie i skład do druku,
      brand & corporate identity | identyfikacja wizualna firm,
      web design & development | projektowanie i programowanie stron internetowych.

      Posiadamy własne zaplecze produkcyjne, co niewątpliwie wyróżnia nas na tle innych agencji reklamowych w Polsce. Pozwala nam to wnosić nowe wartości dodane: od kreacji - do bezpośredniej produkcji reklamowej. Gwarantujemy kompleksową obsługę i świadomą odpowiedzialność zespołu za każdy etap współpracy.

      Powiedzenie: "Jesteśmy w kontakcie"
      - ma dla nas szczególne znaczenie.

       

      I'm in CONTACT
      Agencja Reklamowa CONTACT jest właścicielem marek: DPSdruk.pl | Fotoboard.com.pl | Drukarnia.Elblag.pl
      DPS | Fotoboard | Drukarnia Elbląg
      82-300 Elbląg
      ul. Mikołaja Firleja 27
        03-305 Warszawa
      ul. Witkiewicza 14
      contact@arcontact.pl
      warszawa@arcontact.pl
      +48 55 621 21 21
      Sekretariat
        +48 55 621 21 22
      PR & social media, projektowanie
        +48 55 621 21 23
      Gadżety, outdoor, kampanie
        +48 55 621 21 24
      Poligrafia, druk wielkoformatowy
      +48 55 621 21 25
      IT, internet, grafika, help desk
      Linie zajęte? Spróbuj na komórkę (numery dostępne do godz. 16:00):
        +48 501 493 107
        +48 501 493 108
        +48 722 00 15 15
        +48 725 33 15 15