Opcje

en
Język:
Polski
English
 
Styl strony:
Czarna
Biała
 
Dodaj do zakładek
Poleć znajomemu
 
Mapa strony
O nas
Agencja
Nasze marki
Help Desk
Portfolio
Oferta i kompetencje
Produkcja
Kontakt
Aktualności
Zoom
Newsletter


Nasza Gosia w reprezentacji Polski!

środa, 29.05.2013

Zasilamy Kadrę Narodową!!! ;)  "Zamiast grać w gumę, wolała żonglować piłką przed blokiem...[...]" - mowa o pracującej u nas Małgorzacie Gawryołek, czyli naszej Gosi :-), która dostała właśnie powołanie do kobiecej reprezentacji Polski w futsalu. Na co dzień Gosia pracuje z nami i żongluje i opiekuje się zleceniami klientów Agencja Reklamowa Contact... tymi na wczoraj i tymi na już! :P

Gosiu! Gratulujemy!

p.s.  Nie musiałaś... wystarczyło spytać szefa - przecież dał by ci urlop i bez zgrupowań reprezentacji :P

do góry

Zakończyliśmy prowadzenie oficjalnych profili MiastoElbląg

poniedziałek, 18.03.2013

Zakończyliśmy prowadzenie oficjalnego profilu Miasto Elbląg. Dzisiaj oddajemy fanpage do Ratusza z satysfakcją dobrze wykonanego zlecenia :)

Taki komunikat opublikowaliśmy jako ostatni post:

Drodzy Fani profilu Miasto Elbląg. Czas się pożegnać :)
Było nam bardzo miło założyć i przez rok czasu prowadzić, na zlecenie Urzędu Miasta, ten profil. Podjęliśmy się tego zadania dla Was i naszego kochanego Elbląga, w którym mieszkamy i p...racujemy. Dziękujemy Wam, że nas nie zawiedliście i byliście z nami! Oczywiście walnęliśmy parę gaf i literówek :) - za co przepraszamy. Zgodnie z założeniami po roku czasu oddajemy profil w ręce pracowników Ratusza.

Teraz trochę faktów:
Jesteśmy jednym z większych oficjalnych profili Miast w Polsce pod względem fanów. Gdybyśmy mieli przeliczać
procentowo, na ilość mieszkańców, to zostawiamy w tyle stolicę :) ... nie mówiąc o stolicy województwa, którą już dawno zostawiliśmy pod tym względem w tyle :-) Nasze posty często oglądało blisko 100 tysięcy unikalnych użytkowników facebooka. Przez rok czasu opublikowaliśmy, na profilach, przeszło 2500 postów. Przeprowadziliśmy sondy, konkursy, wdrożyliśmy parę aplikacji. Zamieściliśmy kilkanaście filmów i kilkaset zdjęć. Założyliśmy i prowadziliśmy również profile na Google+, YouTube, Twitterze.

Jeszcze raz dziękujemy. Nie boimy się powiedzieć, że byliśmy zaszczyceni prowadząc profil MiastoElbląg dla Was.

Pozdrawiamy serdecznie
Agencja Reklamowa Contact :-)
do góry Zobacz galerie zdjęć ›

5 Wystawa Motocykli

wtorek, 26.02.2013

Już w najbliższy weekend w Warszawie na ulicy Marsa 3 - Wystawa Motocykli - Targi

... a na nich jako wystawcy nasi klienci Inter Motors, Ducati, Triumph oraz całe hektary naszej pracy :-) www.wystawa-motocykli.pl

Zapraszamy serdecznie!

 

Poniżej galeria z poprzednich targów :)

do góry Zobacz galerie zdjęć ›

Oszczędzać czy inwestować?

wtorek, 26.02.2013

Skończył się rok, a u nas jak podsumowania nie było... tak jest teraz bo księgowa zamknęła rok :)

Cóż... na świecie kryzys.... a u nas zmiany, zmiany... nowe maszyny, nowe technologie, nowe twarze. Sporo inwest...ycji - jak się okazuje - słusznych. Idziemy w kierunku kompleksowej obsługi klienta, od planowania oraz kreowania działań marketingowych - do bezpośredniej produkcji reklamowej. Gwarantuje to kompleksową obsługę zlecenia i świadomą odpowiedzialność zespołu naszej agencji za każdy etap jego realizacji.

W cyfrach u nas bez zmian, więc znowu obrocik siedmiocyfrowy, a zysk to sześć cyferek. Chętnie byśmy te proporcje odwrócili... ale takie cuda Panie i Panowie to tylko w polityce :-)
do góry

Profil Miasta Elbląg w Social Media

poniedziałek, 02.04.2012

Wygraliśmy przetarg na wdrożenie oraz prowadzenie stron społecznościowych dla Miasta Elbląga.

29.03.2012 roku  rozpoczęliśmy kampanię promocyjną Miasta Elbląg w social-media.

Powstały dwa fanpage'e (polskojęzyczny i anglojęzyczny):
http://www.facebook.com/MiastoElblag
http://www.facebook.com/ElblagCity

Profil na Google+:
https://plus.google.com/u/0/b/105408052821895332601/

Profil Na YouTube:
http://www.youtube.com/MiastoElblag

Opublikowaliśmy także nowy znak promocyjny miasta stworzony przez firmę 2ba (http://www.2ba.pl/), która opracowują Strategię Rozwoju Miasta Elbląg.

Jest nam niezmiernie miło, że możemy prowadzić kampanię naszego rodzinnego miasta w mediach społecznościowych.

do góry

Nowe inwestycje w Agencji Reklamowej CONTACT

sobota, 18.02.2012

Z wielką przyjemnościa informujemy, ze zakupiliśmy nowoczesne maszyny do druku wielkoformatowego: Japoński ploter wielkoformatowy Mimaki JV33 oraz Francuski laminator Kala Mistral 1650. Aby w pełni zaprezentowac ofertę wdrożylismy nową submarkę: DPS - Digital Printing Solutions. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i cennikiem na stronie: www.dpsdruk.pl

 

Dzieki tej inwestycji możemy zaoferować naszym Partnerom oraz Klientom najwyższej jakości banery, siatki mesh, wydruki na folii, tablice, oklejanie samochodów i witryn, obrazy na płótnie, rollupy, ścianki wystawiennicze, fototapety, zdjęcia...

Oferujemy wydruki wielkoformatowe:

do góry Zobacz galerie zdjęć ›

Gramy z POMPĄ!

czwartek, 05.01.2012

20 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami, a my jak co roku nie przechodzimy obojętnie obok tego wielkiego wydarzenia i... również gramy z pompą!!!

Nad przygotowaniami i odpowiednim przeprowadzeniem tegorocznej imprezy czuwa między innymi biuro prasowe, obsługa sztabików i wolontariuszy, ochrona, służba medyczna, natomiast zespół AR Contact zasili szeregi sztabu medialnego. Jak co roku wspieramy WOŚP Elbląg, zarówno organizacyjnie, jak i finansowo.

Przedstawienie w Areszcie Śledczym, kubki, koszulki, karnety, a nawet ławka na Starym Mieście... To tylko niektóre przedmioty elbląskiej aukcji internetowej (www.wosp-elblag.pl). Znajdziesz tu również podarowany przez naszą agencję kalendarz naścienny lub fotoboard 20. Finału WOŚP.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do aktywnego wsparcia akcji.

do góry

NOWOŚĆ - Bajka personalizowana

poniedziałek, 02.01.2012

Bajka personalizowana, której głównym bohaterem jest konkretne DZIECKO to absolutny hit! Pierwsza strona jest przeznaczona na wstawienie zdjęcia. Dodatkowo, istnieje możliwość dodania do bajki swojej własnej dedykacji! Już w samym tytule pojawia się imię i nazwisko dziecka: „(imię dziecka) w krainie radości”.

Dziecko nie tylko zostanie bohaterem bajki, ratując tajemniczą krainę, zostanie przede wszystkim bohaterem skrzatów. Zanim jednak osiągnie ten cel, udowodni wszystkim, że jest mądrym i dobrym dzieckiem.

Jak zamówić?

Zamówienie bajki to pestka, wystarczy bowiem podać:
1. Imię bohatera bajki – obowiązkowe
2. Nazwisko bohatera bajki – obowiązkowe
3. Miejsce zamieszkania bohatera bajki – obowiązkowe
4. Dedykacja – nieobowiązkowe

Zamawiając bajkę należy również przesłać zdjęcie w formacie JPG, min. 1280/1024 pikseli. Preferowane zdjęcie zbliżone do kwadratu.

Dostępne wersje: dla dziewczynki i dla chłopca nie różniące się treścią, jedynie formą gramatyczną.

Specyfikacja produktu

Gruba, trudna do podarcia i zniszczenia książeczka. 24 strony – bajka otwiera się na płasko. Środek: karton biały gruby, zadrukowany dwustronnie, w pełnym kolorze ( CMYK ), laminowana dwustronnie. Okładka: Sztywna, kolorowa okładka kaszerowana wydrukiem na papierze samoprzylepnym. Powierzchnia okładki jest uszlachetniana przez laminowanie folią błyszczącą. Grubość tektury okładki - 2mm.

Bajka A4 już za 75,00 zł netto!
Bajka A5 już za 63,00 zł netto!

Nie czekaj, zamów już dziś!

do góry

Kalendarz portEl.pl 2012

poniedziałek, 19.12.2011

Projekt: Agencja Reklamowa CONTACT, Druk: www.drukarnia.elblag.pl

Zobacz na facebooku: http://www.facebook.com/media/set

 

do góry Zobacz galerie zdjęć ›

Contact nie zwalnia tempa

środa, 23.11.2011

Wykonanie projektów graficznych oraz produkcja materiałów promocyjnych dla Politechniki Warszawskiej - to kolejny ważny projekt, którego realizacja przypadła naszej agencji.


Nie zwalniamy tempa, dzięki czemu wykonane przez nas materiały promocyjne tym razem trafiły do stolicy. Kolejny wygrany przetarg to dowód na to, że z perspektywą dalszego rozwoju patrzymy w przyszłość.

Każdy nowy projekt jest dla nas wyzwaniem, do którego podchodzimy z przyjemnością i pełnym zaangażowaniem. Tak było również w przypadku Politechniki Warszawskiej. Druk teczek ofertowych, ulotek i plakatów, opracowanie projektu graficznego płyty i opakowania na płyty DIGIPACK – to tylko niektóre prace, które wykonaliśmy w związku z realizacją projektu "Program Rozwojowy Politechniki Warszawskiej".

do góry

Contact obsługuje nową inwestycję

wtorek, 08.11.2011

Rozbudowa Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu to inwestycja o wartości 57 450 235,29 złotych. Nasza agencja wygrała przetarg na obsługę reklamowo-marketingową tego wydarzenia.

Obsługa marketingowa potrwa do 2013 roku. W tym czasie zaprojektujemy i wykonamy szereg materiałów poligraficznych, prezentacyjnych, gadżetów. Przygotujemy oraz przeprowadzimy również dwie prestiżowe konferencje, 6 spotkań prasowych. Do naszych zadań należy również wykonanie oraz emisja w mediach spotów telewizyjnych, radiowych oraz ogłoszeń w prasie.

więcej informacji o projekcie na wykonanej przez nas stronie internetowej pod adresem: http://www.blokoperacyjny.elblag.pl

do góry

Sprintem dookoła Polski!

czwartek, 15.09.2011

Motocyklem dookoła Polski możliwie najbliżej granicy, czyli historia o tym, jak „HOMZIK” planuje pokonać dystans 2950 kilometrów w mniej niż 72 godziny. Czy mu się uda? Dowiemy się już niedługo! Jednym z kluczowych sponsorów wyprawy Krzyśka jest Agencja Reklamowa CONTACT.

Elblążanin Krzysztof Milewski „HOMZIK” startuje w najbliższy piątek, minutę po północy spod Bramy Targowej. Wyznaczoną trasę, za życzliwością  Inter Cars S.A., pokonywać będzie motocyklem Triumph Sprint GT.

Co skłoniło Krzyśka do podjęcia tej decyzji?

Przede wszystkim zacięcie do turystyki motocyklowej oraz chęć zrobienia czegoś, czego prawdopodobnie nie dokonał jeszcze nikt w Polsce! Turystyka motocyklowa to nie tylko hobby Krzyśka, ale przede wszystkim pasja i sposób na życie.

„HOMZIK” jest członkiem Grupy Elbląg, zrzeszającej elbląskich motocyklistów. Pojazdami jednośladowymi typu motorowery i motocykle jeździ od 13 roku życia. Udzielając wywiadu dla info.elblag.pl, Krzysiek wyznał, że miłość do motocykli zaszczepił w nim ojciec.

O wyprawie motocyklem dookoła Polski w jak najkrótszym czasie marzył od chwili, kiedy odebrał prawo jazdy. Miał wtedy 17 lat. Dzięki poparciu sponsorów, znajomych oraz innych pasjonatów jazdy na motocyklach Krzysiek może spełnić swoje marzenie. Dziś „HOMZIK” z nadzieją patrzy w przyszłość i stawia sobie kolejny cel – tym razem jest nią wyprawa na skalę europejską.

Krzysiek, pewni Twojego sukcesu życzymy przyczepności! Zespół AR CONTACT trzyma kciuki!

Zobacz także: "Sprintem dookoła Polski" na Facebook'u

Sponsor główny: Inter Cars S.A., wyłączny importer motocykli Triumph w Polsce
Sponsorzy: Agencja Reklamowa CONTACT, X-TRACK POLSKA ,Inter Motors, Miś- Zakład Szklarski
Patronat medialny: serwis info.elblag.pl., miesięcznik Świat Motocykli

do góry Zobacz galerie zdjęć ›

Kalendarze 2012

poniedziałek, 08.08.2011

Przygotowaliśmy specjalną podstronę prezentującą katalog online gotowych kalendarzy pod nadruk firmowy.

W ofercie:

  • plakatowe
  • jednodzielne
  • trójdzielne
  • czterodzielne
  • eko, planery
  • panoramiczne lux
  • trójdzielne 12 kartkowe
  • wieloplanszowe
  • biurkowe
  • kalendarze książkowe pod tłoczenie logo.

Zapraszam do katalogu ze wzorami online: http://www.kalendarze2012.arcontact.pl

Cennik do katalogu znajduje się do pobrania w dziale PRODUKCJA: http://www.arcontact.pl/produkcja

kalendarze

do góry

Billboardy dla LUKOIL

środa, 03.08.2011

Agencja Reklamowa CONTACT postawi billboardy przy nowo otwartym odcinku trasy szybkiego ruchu S7.

W sierpniu 2011 roku do użytku został oddany odcinek S7 z Pasłęka do Elbląga.  Posiadamy szereg atrakcyjnych lokalizacji na postawienie przy tej trasie Tablic informacyjnych, Billboardów lub Gigaboardów. Pierwszy stanął billboard LUKOIL o wymiarach 8 x 4 metra

do góry

Polecamy druk kalendarzy w naszej drukarni:

środa, 20.07.2011

Sezona na kalendarze indywidualne 2011 ruszył pełną parą.

Zapraszamy do wyceny druku indywidulanych kalendarzy trójdzielnych, dwudzielnych, 13 planszowych, planszowych, biuwarów. Wyceny na: http://www.drukarnia.elblag.pl/

Zapraszamy równiez do zapoznania się z naszą ofertą wzorów kalendarzy pod nadruk firmowy. Katalog wzorów online: www.kalendarze2012.arcontact.pl

do góry

Nowe marki Agencji Reklamowej CONTACT

piątek, 20.05.2011

Marka fotoboard.com.pl w nowej odsłonie.

Nasz nowy sklep już online!
Fotoboard.com.pl - producent fototapet i obrazów.

Sklep online. Producent fototapetobrazówplakatównaklejekfotografii w wielkim formacieDrukuj z własnego zdjęcialub wybierz z 40 mln. wzorówFotoboard.com.pl drukuje zadowolenie poparte 15 latami doświadczenia w projektowaniu, kreacji i produkcji. Wszystkie produkty wykonywane są dokładnie na wymiarw najwyższej jakości ostrych i jaskrawych wydruków certyfikowanymi, ekologicznymi atramentami latex. Do produkcji wykorzystywane są jedynie oryginalne, sprawdzone materiały w najwyższej jakości.

Zadowolenie z ceny, bo zamawiając bezpośrednio u producenta - omijasz marżę pośrednika. Zadowolenie z obsługi,ponieważ gwarantujemy fachowe doradztwo.Zadowolenie z produktu, bo drukujemy na oryginalnych materiałach.

Oferujemy:

Sklep z tapetami Fotoboard.com.pl jest własnością Agencji Reklamowej Contact

 

Nowoczesna Drukarnia „on-line” . Drukujemy zadowolenie!

Właśnie jesteś świadkiem przekraczania granic drukarskich możliwości! Nowoczesne technologie, najwyższa jakość druku w bardzo atrakcyjnych cenach, szybkie i gwarantowane terminy realizacji.

Obsługujemy całą Polskę
Ulotki, wizytówki, katalogi, kalendarze, plakaty… Na stronie www.drukarnia.elblag.pl znajdziesz cenniki najczęściej zamawianych formatów oraz nakładów druków offsetowych. Dla nas najważniejsza jest jakość, dlatego korzystamy z najwyższej klasy maszyn. Za dodatkową opłatą graficy zaprojektują i przygotują do druku wszelkie materiały poligraficzne. Najwyższa jakość druku w połączeniu z oryginalnym i estetycznym projektem to gwarancja sukcesu!

On-line taniej
Kierując się regułą wzajemności Drukarnia Elbląg wprowadziła opcję „on-line taniej”, dzięki której obie strony transakcji odnoszą korzyści. Mówiąc w skrócie: Ty odciążasz nasz dział handlowy zamawiając „on-line” - my dajemy Ci wysokiej klasy druki w bardzo atrakcyjnych cenach! W końcu czas to pieniądz.

Czas to pieniądz
Zdajemy sobie sprawę, jak cenny jest on również dla naszych Klientów i Partnerów biznesowych, dlatego postanowiliśmy zwiększyć tempo realizowanych zleceń. Twoje zamówienie może trafić do Ciebie już w 3 dni robocze!

 

Darmowa przesyłka
Drukarnia Elbląg działa lokalnie, ale również myśli globalnie, dlatego postanowiliśmy rozszerzyć zasięg na całą Polskę! Dodatkowo wprowadziliśmy opcję „darmowa przesyłka”, dzięki której wszystkie koszta dostawy bierzemy na siebie.


Zostań naszym Partnerem

Prowadzisz agencję reklamową, wydawnictwo lub drukarnię? Jesteś freelancerem, grafikiem? Chcesz zwiększyć swoje moce przerobowe i umocnić pozycję na rynku? W ramach Programu Partnerskiego przygotowaliśmy dla Ciebie atrakcyjny rabat na start, a także pakiet VIP dostępny już po przekroczeniu 20 001 zł obrotu rocznego. Dla drukarni oferujemy arkusze plano. Wydrukuj taniej u nas, a introligatornie zrobisz w swojej drukarni.

Najwyższa jakość druku w rewelacyjnie niskich cenach.
Drukarnia w Elblągu. Obsługujemy całą Polskę.

Kontakt
Biuro Obsługi Klienta pracuje w dniach pn. - pt. od 7.00 do 16.00
ul. Mikołaja Firleja 27
tel. 55 621 21 21
fax. 55 621 21 26
tel. kom. 722 00 15 15
email: [email protected].


Nasza drukarnia wielkoformatowa www.dpsdruk.pl to wysokiej jakości wydruki wielkoformatowe na folii, tkaninach, płótnie, tapetach, banerach. Najnowsza technologia druku: HP latex trzeciej generacji wysoce odporny na zarysowania oraz promieniowanie UV. Możliwości przerobowe: 75 m2/h  = 1800 m2/24h. Najnowsze innowacyjne plotery do druku lateksowego HP latex 360 drukujące w jakości fotograficznej. Drukujemy w technologii wielkoformatowego druku lateksowego na najnowszych ploterach marki HP latex 360 - trzeciej generacji. Jest to obecnie najlepsza dostępna technologia druku wielkoformatowego na świecie. Atramenty HP Latex są tworzone na bazie wody i łączą w sobie najlepsze cechy atramentów na bazie rozpuszczalników (solwentów) i wody. Zapewniają one bardzo dużą odporność na zarysowanie oraz trwałość na promieniowanie UV - ponad 5 lat bez zabezpieczania laminatem.

Wydruki na folii

Foto tapety - wydruki na tapetach
Wydruki na płótnie
Wydruki na banerze, siatkach

 

 

 

Wydruki na papierze

Wydruki Fotograficzne
Systemy prezentacyjne i wystawiennicze
Laminaty i zabezpieczenie wydruku
Tablice PCV i Alu
Oklejanie pojazdów


Właścicielem Marki DPS
oraz maszyn drukujących jest Agencja Reklamowa CONTACT

do góry

Nowa strona Energa-Kogeneracja.

piątek, 13.05.2011


Nowa strona już online. Wykonawca - agencja reklamowa Contact.

Nowa strona już online. Wykonawca - agencja reklamowa Contact :) http://www.energa-kogeneracja.pl/

Strona wykonana na bazie dedykowanego autorskiego panelu CMS. Zapraszamy do oglądania: http://www.energa-kogeneracja.pl/Nowa strona Energa-Kogenereacja

do góry

Wygrywamy konkursy na projekty graficzne.

poniedziałek, 18.04.2011

Wygraliśmy konkurs na projekt Elbląskiej Karty Miejskiej.

Do konkursu przystąpiliśmy bardziej w celach rozrywkowych... Wpłynęły łącznie 134 projekty. Zwycięstwo cieszy nas, bo od początku do końca nikt nie wiedział czyjego autorstwa projekt wybiera, co zapewniło bezstronność głosujących. Dziękujemy wszystkim za głosy. Wygrana pójdzie "na waciki" :D

więcej: http://www.zkm.elblag.pl/aktualnosci/

do góry

Inter Cars S.A. na targach motocykli 2011

sobota, 05.03.2011

Stoisko klienta Agencji Reklamowej CONTACT - Inter Cars S.A. podzielone było na parę sektorów. W lutym 2011 wykonaliśmy istny maraton. Zaprojektowaliśmy i wydrukowaliśmy katalogi, ulotki, zaproszenia... Wszystkie wydruki wielkoformatowe przygotowali w najwyższej jakości nasi graficy. Na targach swoją premierę miał również katalog 2011 na CD stworzony przez Agencje Reklamową CONTACT.

Stoisko klienta Agencji Reklamowej CONTACT - Inter Cars S.A. podzielone było na parę sektorów. W lutym 2011 wykonaliśmy istny maraton. Zaprojektowaliśmy i wydrukowaliśmy katalogi, ulotki, zaproszenia... Wszystkie wydruki wielkoformatowe przygotowali w najwyższej jakości nasi graficy. Na targach swoją premierę miał również katalog 2011 na CD stworzony przez Agencje Reklamową CONTACT.

Na zdjęciach:

Logo Adrenaline Agencja Reklamowa CONTACT zaprojektowała wraz z systemem identyfikacji parę lat temu. Pod tą marką Inter Cars S.A. produkuje ubiory dla motocyklistów.

DUCATI - część stoiska Inter Cars S.A. jako jedynego dystrybutora na Polskę. Agencja Reklamowa CONTACT zaprojektowała i przygotowała do druku wielkoformatowego w najwyższej jakości wszystkie grafiki na stoisku.

Premiera katalogu 2011. Agencja Reklamowa CONTACT już od 4 lat programuje katalog CD. W tym roku po raz kolejny wydamy również ponad 1300 stronicowy Katalog drukowany. Katalog 2011 na CD to innowacyjne narzędzie - pierwsze tego typu na rynku w Polsce zaopatrzone w system aktualizacji cen oraz możliwość dodawania produktów do koszyka w prezentacji i bezpośrednie wysłanie go do sklepu internetowego Inter Motors. Dzięki zastosowaniu najnowszej wersji oprogramowania Adobe Flash AS3 udało nam się uzyskać interakcję prezentacji CD z bazami danych zamieszczonymi w internecie. Na zdjęciach również Infomat z prezentacją.

CASTROL - wchodził również w skład stoiska naszego klienta. Na zdjęciach ulotki Castrol - zaprojektowane i wydrukowane przez Agencję Reklamową CONTACT.

Qservice Moto - kolejny brand, program Inter Motors skierowany do właścicieli warsztatów. W chwili obecnej w Agencji Reklamowej CONTACT powstaje Księga Identyfikacji brandu oraz layout strony internetowej.

Inca - brand Inter Motors ukierunkowany na Skutery i kuady.

Część stosika Inter Cars S.A. poświęcona jest marce Triumph, której jest dystrybutorem na Polskę.

Inter Motors - dział motocykli spółki giełdowej Inter Cars S.A. ma największe i najbardziej popularne stoisko na targach. Targi potrwają do niedzieli. Zapraszamy.

do góry Zobacz galerie zdjęć ›

Czas na 2011

poniedziałek, 24.01.2011
Podsumowujemy rok 2010. To był dobry rok dla Agencji Reklamowej CONTACT. Pomimo wszechobecnego (podobno) kryzysu odnotowaliśmy 40% wolumen wzrostu obrotów do roku 2009.

Nasze obroty przekroczyły po raz kolejny 6 cyfrowe kwoty. Pracowaliśmy nad zleceniami dla Instytucji z całej Polski - między innymi takich jak Urzędy Miast z całej Polski, Urząd Marszałkowski, Ministerstwa przy Rządzie RP, stowarzyszenia. Zrealizowaliśmy mniejsze zlecenia lokalne (bardzo ważne dla nas jako firmy o tożsamości lokalnej) oraz duże zlecenia od spółek giełdowych i znanych marek. Zdobyliśmy zaufanie nowych klientów, wprowadziliśmy nowe marki na rynek. Stałym klientom mogliśmy zaproponować stabilną obsługę i rozwój. Agencja reklamowa powiększyła swój skład, zaplecze sprzętowe i z perspektywą dalszego rozwoju patrzy na rok 2011.

do góry