Opcje

en
Język:
Polski
English
 
Styl strony:
Czarna
Biała
 
Dodaj do zakładek
Poleć znajomemu
 
Mapa strony
O nas
Agencja
Nasze marki
Help Desk
Portfolio
Oferta i kompetencje
Produkcja
Kontakt
Aktualności
Zoom
Newsletter


Contact dla Atelier Hoffmann

środa, 17.09.2008
Perła Mierzei w Sztutowie, nowy budynek mieszkalno-usługowy w Elblągu, Baltic Stegna - to tylko niektóre z nowych realizacji na stronie Atelier Hoffmann. Cały firmowy serwis został odświeżony i przebudowany.

Zapraszamy na stronę firmową Atelier Hoffmann z Elbląga.
Po 4 letniej obecności w Internecie strona została przebudowana i odświeżona.
Projekt re-designu serwisu prowadzi agencja Contact.

www.atelier-hoffmann.pl/

 

do góry

Contact dla Condohotels Sport

piątek, 22.08.2008
Zdobywamy kompleksową obsługę obiektów hotelowych w Ostródzie. Klient powierzył Nam planowanie strategiczne, kreację oraz planowanie i zakup mediów. Dodatkowo w obsłudze poprowadzimy działania wspierające nowe inwestycje na rynku developerskim w Olsztynie.

Condohotels Sport to spółka celowa powołana do zarządzania obiektami hotelowo-apartamentowymi w Ostródzie. Aktywność działań związana będzie z budowaniem oferty turystycznej, rekreacyjnej, sportowej i wypoczynkowej na bazie obiektów na terenie Mazur Zachodnich. Dodatkowym atutem obiektów jest ich obecność na liście miejsc pobytowych EURO2012. Agencja CONTACT poprowadzi działania reklamowe, promocyjne i public relations.

Więcej o grupie Condohotels: condohotels.pl/

do góry

Contact dla Telewizji Obywatelskiej

czwartek, 14.08.2008
Budujemy multimedialny portal dla Telewizji Obywatelskiej w Elblągu. Projekt pilotuje Elbląskie Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Pozarządowych.

"W listopadzie 2006 r. Elbląskie Stowarzyszenia Wspierania Inicjatyw Pozarządowych rozpoczęło realizację programów w ramach tzw. Telewizji Obywatelskiej. Są one poświęcone działalności sektora pozarządowego w Elblągu i okolicach. Obejmują m. in. reportaże z różnych wydarzeń, spotkań, konferencji, ciekawych inicjatyw oraz wywiady z przedstawicielami organizacji pozarządowych" podaje oficjalna strona ESWIP.

Teraz duża część działalności Telewizji Obywatelskiej przeniesie się do najbardziej dynamicznego medium - do Internetu.
W powstającym multimedialnym portalu będzie możliwość obejrzenia materiałów filmowych i poznanie twórców.
Projekt uruchomiony będzie wczesną jesienią 2008`
Koncepcję merytoryczną i zaplecze informatyczne zapewnia agencja Contact.

telewizjaobywatelska.org.pl/

do góry

Contact dla NISSAN Elbląg

środa, 13.08.2008
Kontynuacja współpracy z dealerem marki NISSAN. Agencji powierzono produkcję ulotek reklamowych...

Elbląski dealer NISSANa nadal w czołówce firm sprzedających najwięcej nowych samochodów na lokalnym rynku.
Nowe działania reklamowe mają na celu utrzymanie dynamiki sprzedaży jesienią 2008`

Ulotka reklamowa. Projekt & wykonanie CONTACT.do góry

Contact dla INTRA Elbląg

środa, 13.08.2008
Wizualizacja działalności firmy INTRA. Punkt sprzedaży oraz samochody firmowe. Projekty powstały w "kontakcie" z Klientem szukającym nowego sposobu promowania swoich usług.

Nasz klient to autoryzowany dealer SHARP Polska w Elblągu. W ofercie kserokopiarki, drukarki, kasy fiskalne i urządzenia wielofunkcyjne.
Oto projekty wykonane przez zespół grafików agencji Contact dla firmy INTRA.

Myślicie Państwo o takiej reklamie swojej firmy?
Prosimy o kontakt z naszym pracownikiem pod numer 0 501 493 108
 

do góry

Nowa reklama na myjni samoobsługowej w Elblągu

środa, 13.08.2008
Contact oferuje miejsca reklamowe na myjni samoobsługowej przy ul. Grunwaldzkiej w Elblągu. Relatywnie tani koszt dotarcia do swoich klientów przy ciągle wysokiej frekwencji w tym miejscu.

Kameralna kawiarnia z elbląskiej Starówki jest nowym reklamodawcą na myjni przy ul. Grunwaldzkiej w Elblągu.
W ofercie Contact projekt, wykonanie, montaż i 12 miesięczny serwis eksponowanych reklam.
Nadal oferujemy wolne miejsca dla zainteresowanych.

do góry

Contact dla Hydro-Kor

środa, 13.08.2008
Nowy Klient w agencji Contact. Tworzymy podstawowe materiały identyfikacyjne dla firmy działającej w branży B2B z ofertą obróbki skrawaniem i usługi na maszynach do cięcia wodą.

Kolejna firma z lokalnego rynku sięga po podstawowe narzędzia do prowadzenia działalności. W agencji Contact stworzyliśmy logo firmy, uruchamiany stronę internetową oraz projektujemy folder firmowy z ofertą na potrzeby wysyłki kierunkowej do potencjalnych kontrahentów. Pracowników wyposażyliśmy w wizytówki firmowe i materiały promocyjne.


do góry

Contact i "Specjal sponsoruje klub Olimpia Elbląg"

wtorek, 15.07.2008
Sponsoring klubu piłkarskiego przez najpopularniejszą w Regionie markę Grupy Żywiec. Agencja Contact projektuje plakaty i banery wizerunkowe dla klubu i sponsora.

Grupa Żywiec będzie wspierała w sezonie 2008/2009 klub piłkarski Olimpia Elbląg.
Marka Specjal pojawi się na terenie Elbląga w kontekście realizowanego kontraktu sponsoringowego.

Projekty powstają w agencji Contact...

do góry

Contact i eBrands firm meblarskich

piątek, 27.06.2008
Najsilniejszy lokalny sektor produkcyjny od lat powierza agencji reklamowej Contact budowanie obecności w Internecie. Portfolio agencji to jednocześnie krótka historia rozwoju elbląskiej branży meblarskiej. Lokomotywami rozwoju branży są małe i średnie przedsiębiorstwa debiutujące na rynku w latach 90`

Agencja CONTACT w ciągu ostatnich lat postawiła kilka znaczących witryn internetowych dla branży meblarskiej. Wysokie kompetencje naszego zespołu i dobry poziom prac graficznych decydują o powierzaniu Nam zleceń dotyczących eBrands - budowania wizerunku firm producenckich w Internecie. Dziś - co odnotowujemy z satysfakcją - liderzy branży umiejętnie wykorzystują wykonane przez Nas narzędzia internetowe.

Zobacz teraz strony firm z branży meblarskiej

Fabryka Mebli Wójcik www.wojcikfm.pl/
LUPUS www.lupus.eu/index.php5
BOMA www.boma.elblag.pl/
BLACK & WHITE STYLE www.bws.com.pl/
KRIS MAR www.krismar.pl/
STOLARSTWO MEBLOWE ALEX www.meble-alex.pl/
STOLZEN www.stolzen.com.pl/
STOLPŁYT www.stolplyt.com.pl/

do góry

Contact uruchomił stronę taker.pl

środa, 25.06.2008
Nowy TAKER już w sieci. Strona wykonana przez Nas dla producenta mebli tapicerowanych z Elbląga. Nowocześnie i lekko pokazujemy "Nowe pokolenie mebli"

"Nowy TAKER wygląda dobrze. Bardzo dobrze. Jesteśmy zadowoleni z tej realizacji" to pierwsze słowa recenzji naszego Klienta chwilę po oficjalnej prezentacji strony. Do bogatego Portfolio stron www dla branży meblarskiej dołączyła kolejna firma.

Zobacz stronę www.taker.pl/index.php

do góry

Contact uruchomił stronę avante.pl

poniedziałek, 23.06.2008
Strona producenta okien i promocja marki Avante. Estetyczne rozwiązania graficzne, łatwy dostęp do informacji i aktywny dział Kontakt.

Zajrzyj do nowej strony Avante avante.pl/
Uruchomienie od czerwca 2008r.
Projekt i wykonanie agencji Contact
Szukasz podobnej strony dla siebie?
Prześlij zapytanie do Działu Handlowego.

do góry

Contact uruchamia Odzieżowa12.pl

piątek, 20.06.2008
Marka rozrywkowa Odzieżowa12 pojawia się w internecie. Agencja Contact rozpoczyna uruchamianie vortalu rozrywkowego wspierającego podstawową działalność Klienta. Celem działań jest zmiana wizerunku miejsca dotychczas działającego pod nazwą Bowling Club.

Odzieżowa12 to nowa nazwa znanego miejsca w Elblągu promowanego od paru lat nazwą "Bowling Club". Zmiana brandu następuje w okresie wakacyjnym kiedy miejska rozrywka ma wyraźnie gorszą koniunkturę. Efekt zmiany i nowości ma być podstawą budowania działań promocyjnych w kolejnym sezonie rozrywkowym czyl od września 2008 do czerwca 2009.

Zobacz: odziezowa12.pl/

do góry

Contact uruchomił nową stronę EC

piątek, 20.06.2008
Zakończenie projektu dla Elektrociepłowni Elbląg. Agencja Contact zaprojektowała i uruchomiła nową stronę internetową firmy. W ramach projektu odbyły się również szkolenia dla pracowników EC z zakresu pracy na panelu CMS do zarządzania treścią na nowej stronie.

Zmiana wizerunku Elektrociepłowni Elbląg. Nowy design strony głównej, poprawa funkcjonalności i dostępu do treści. Strona uruchomiona wraz z dedykowanym panelem CMS umożliwiającym dodawanie treści, wymianę i dodawanie zdjęć, dodawanie banerków na stronę główną.

Zobacz: www.ec.elblag.pl/

do góry

ContactPR dla firmy Autoradex

poniedziałek, 16.06.2008
Artykuły promocyjne do lokalnego portalu informacyjnego. ContactPR wspiera firmę Autoradex w budowaniu zainteresowania akcją "Lato z Autoradexem 2008".

W najbliższy weekend AUTORADEX zaprasza klientów i miłośników branży car audio do odwiedzenia specjalnego stoiska na elbląskiej Starówce...

Zobacz artykuły promocyjne:
www.portel.pl/artykul.php3
www.portel.pl/artykul.php3 

do góry

Contact dla ContactPR

środa, 11.06.2008
ContactPR to kolejna marka w naszym firmowym portfolio.Kolejny krok w kierunku dostarczania Klientom kompleksowych rozwiązań związanych z komunikacją. Mix usług Contactu poszerza się obecnie o działania public relations..

do góry

Contact i 15 lecie firmy TECHTRANS

wtorek, 10.06.2008
Elbląska firma TECHTRANS obchodziła w weekend 7-8 czerwca swoje 15 lecie. Agencja Contact znalazła się w gronie firm organizujących specjalną imprezę jubileuszową dla pracowników TECHTRANSu.

Agencja CONTACT wśród firm organizujących atrakcje dla pracowników firmy TECHTRANS - okazją do wspólnego spotkania i zabawy 15 rocznica powstania TECHTRANSu. Na miejsce imrezy wybrano obiekt NOWA HOLANDIA pod Elblągiem, wśród usług zapewnionych przez agencję CONTACT m.in. urządzenia rekreacyjne, nagłośnienie, prowadzenie imprezy i koordynacja logistyczna wydarzenia.


Foto-relacja z imprezy

do góry

Contact dla TAKER

czwartek, 05.06.2008
Odświeżenie layoutu strony głównej producenta mebli TAKER. Wraz z pracami graficznymi poprawimy funkcjonalność na obecnej stronie Klienta. Obecność w internecie to sposób dotarcia do osób szukających relatywnie tanich mebli z przyzwoitym designem...

Projekt od kilku dni jest w Dziale Graficznym Contact`u. To kolejne zlecenie przedstawiciela branży meblarskiej
w ostatnich tygodniach polegające na "odświeżeniu" wizerunku strony internetowej. Powody takich zmian są
najczęściej podobne: zmiany we własnej kolekcji mebli lub...wizyta na stronach internetowych konkurencji.Nowy projekt strony marki TAKER

do góry

Contact dla Bowling Football Club

czwartek, 05.06.2008
EURO 2008 ożywiło wiele branż "ogrywających" mistrzostwa w swojej działalności. Na lokalnym rynku Klient z branży gastro-rozrywka wykorzystuje EURO 2008 do organizacji imprez z transmisjami i promocjami dla kibiców. Wsparcie reklamowe zapewnia agencja Contact.

Czerwcowa ekspansja tematu EURO 2008 wykracza poza typowy szum wokół normalnej imprezy sportowej. To jest prawdziwe wydarzenie.
Zobacz jak agencja reklamowa Contact reklamuje transmisje z meczów organizowane dla kibiców w Elblągu.

Etap I to dotarcie do kibiców poprzez lokalne portale informacyjne.
Teksty reklamowe stworzyli copywriterzy agencji Contact
www.portel.pl/artykul.php3
info.elblag.pl/index1.php

Etap II to targetowany przekaz do kibiców.
Agencja Contact przygotowała plakaty reklamowe do ekspozycji w kolekturach firm bukmacherskich

Etap III i specjalna akcja ambientowa na terenie miasta


W niedzielę 8 czerwca przed meczem Niemcy-Polska przedstawiciele Klienta
organizują   przejazd samochodów z flagami narodowymi i
kibicami w koszulkach reprezentacji Polski. Używane będą klaksony i specjalne megafony zachęcające
do kibicowania wieczorem Biało-Czerwonym.

Reklama w miejscu sprzedaży
Na miejscu w Bowling Football Club pojawią się dodatkowe materiały POS wspierające
sprzedaż specjalnych pakietów dla kibiców z napojami, pizzą i słonymi przekąskami.

Akcje reklamowe Klienta potrwają do końca EURO 2008r.

Koncepcja całości & Pomysły & Materiały - Agencja Reklamowa Contact

do góry

Contact i tegoroczna akcja "Lato z Autoradexem"

piątek, 30.05.2008
Rusza tegoroczna akcja promocyjna elbląskiej firmy AUTORADEX - lidera branży car audio na lokalnym rynku. Klient po raz kolejny powierza obsługę tych działań agencji Contact. Poprzednie akcje każdorazowo poprawiały wyniki sprzedaży firmy AUTORADEX.

AUTORADEX jest lokalnym dystrybutorem marek ALPINE, GUARD SYSTEM, JBL, CLARION, JVC, SONY, BLAUPUNKT i ramach swojej działalności operacyjnej oprócz sprzedaży zestawów car audio zajmuje się również ich montażem.
Firma zdobywa klientów od 1996r. , wraz z boomem na rynku motoryzacji (sprzedaż samochodów nowych i używanych), poszerzyła ofertę o zestawy CB radio, zestawy nawigacji satelitarnej i systemy do odszukiwania skradzionych aut.

Szczyt aktywności reklamowej i marketingowej firmy AUTORADEX przypada zawsze na progu sezonu letniego, przed wyjazdami wakacyjnymi na urlop. Właśnie w tym terminie agencja reklamowa Contact realizuje dla Klienta działania pod hasłem "Lato z Autoradexem".

Poprzednie edycje:
 
do góry

Contact i branding nowej myjni samoobsługowej Hydropress

piątek, 16.05.2008
Do końca maja 2008r. zostanie uruchomiona nowa myjnia pod marką "Hydropress - bezdotykowe systemy czyszczące". Lokalizacja Biłgoraj (południowa części województwa lubelskiego). Nasza agencja wykonała kompleksowe oznakowanie zewnętrzne tego obiektu.

"Wygląda to jak nowoczesna sieciowa stacja benzynowa" to pierwsze komentarze po zakończeniu montażu oznakowania kolejnej myjni samoobsługowej marki Hydropress. W dniach 8-11 maja 2008 ekipa agencji reklamowej Contact wykonała prace w Biłgoraju - instalowanie i montaż brandingu zewnętrznego nowej myjni.

do góry