Opcje

en
Język:
Polski
English
 
Styl strony:
Czarna
Biała
 
Dodaj do zakładek
Poleć znajomemu
 
Mapa strony
O nas
Agencja
Nasze marki
Help Desk
Portfolio
Oferta i kompetencje
Produkcja
Kontakt
Aktualności
Zoom
Newsletter


Agencja Reklamowa CONTACT w Social Media

piątek, 14.01.2011
zapraszamy na nasz kanał na facebooku oraz do odwiedzenia naszego kanału na youtube
do góry

Duże zlecenia od nowego roku.

wtorek, 11.01.2011
Nowy rok Agencja rozpoczęłą od podpisania dwóch umów o dużej wartości dla jednej z większych spółek akcyjnych w Polsce z siedzibą w Warszawie. Realizacja w miesiącach styczeń - marzec 2011.

Nowy rok Agencja rozpoczęłą od podpisania dwóch umów o dużej wartości dla jednej z większych spółek akcyjnych w Polsce z siedzibą w Warszawie. Realizacja w miesiącach styczeń - marzec 2011. Copywriterzy oraz graficy  Agencji Reklamowej CONTACT złożą do druku ponad 1000 stronicowy folder, który wydrukujemy w marcu w naszej drukarni www.power-print.pl Dział IT czeka wyzwanie wykonania katalogu blisko 2000 produktów na CD zintegrowanego online ze sklepem internetowym. Zlecenie obsługujemy już kolejny raz. Jak co roku klient zaufał doświadczeniu zespołu naszej agencji.

do góry

19 Finał WOŚP

piątek, 24.12.2010
To juz niemal tradycja, że nasza agencja wspiera nasz lokalny sztab orkiestrowy.

Jak co roku nieodpłatnie i z potrzeby serca. Pracownicy AR CONTACT zasilą sztab medialny i popracują nad stroną, wizerunkiem....   Agencja podrukuje trochę plakatów, papierów...   zrobimy kubeczki, koszulki...

a wszystko, żeby sie kręciło do końca świata i jeszcze jeden dzień!

www.wosp-elblag.pl

 

do góry

[Wrzesień 2010] Contact doradza lokalnemu portalowi w Elblągu

sobota, 11.09.2010
Na podstawie naszej rekomendacji Elbląska Gazeta Internetowa Portel uruchomi serwis specjalny Wybory 2010` poświęcony w całości jesiennym wyborom samorządowym.

Wybory samorządowe będą najważniejszym wydarzeniem tegorocznej jesieni. Także dla lokalnych mediów, w szczególności internetowych. Jak wykorzystać spodziewany wzrost konsumpcji mediów przed wyborami i zmonetyzować aktywność Komitetów Wyborczych - od tego pytania wyszliśmy rozpoczynając prace dla naszego klienta. Opracowany przez Contact format, doprecyzowany w Redakcji portalu trafił ostatecznie do Działu Reklamy portalu. Wskaźnikiem przyjętym dla oceny biznesowego sukcesu tego projektu będą przychody z reklam Komitetów Wyborczych.

Premiera serwisu specjalnego Wybory 2010` na www.portel.pl w połowie września br.


 

Masz lokalną telewizję? Planujesz mocne wejście do Internetu?
Porozmawiaj z Nami jak to zrobić

Agencja Reklamowa Contact

tel. 55 621 21 22
e-mail: [email protected]

 

do góry

[Wrzesień 2010] Contact robi marketing dla Delta-Nieruchomości

sobota, 11.09.2010
Nasze nowe zlecenie to kompleksowa obsługa wprowadzenia na rynek nowej agencji nieruchomości w Elblągu.

"Wartością dodaną naszego serwisu agencyjnego jest solidna wiedza o lokalnym rynku. Mamy informację, które koncepty biznesowe odnoszą lub mogłyby odnieść sukces w ponad 100.000 tysięcznym mieście, jednocześnie ciągle analizujemy zachowania reklamowe firm w poszczególnych sektorach rynku. Know-how agencji Contact to jeden z naszych wyróżników w tej części Regionu" - mówi Piotr Kaczyński, menadżer Contact`u.

DELTA-Nieruchomości to projekt, w którym opracowaliśmy dla klienta sposoby pozyskiwania ofert nieruchomości, stworzyliśmy taktyczny plan aktywności reklamowej na rynku, zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy wszystkie materiały promocyjne. Na koniec wprowadziliśmy firmę tego Klienta do Internetu. Przed Nami zaplanowanie działań B2B.
Zapraszamy do współpracy

Agencja Reklamowa Contact

tel. 55 621 21 22
e-mail: [email protected]

do góry

[Wrzesień 2010] Contact uruchomił nowy e-ŚWIATOWID.pl

wtorek, 31.08.2010
Zakończyliśmy realizację nowej wersji Wirtualnego Centrum Kultury www.eswiatowid.pl dla Centrum Spotkań Europejskich w Elblągu

Wszystkich elblążan zainteresowanych wydarzeniami kulturalnymi w naszym mieście oraz Regionie
zapraszamy do odwiedzin Wirtualnego Centrum Kultury eŚwiatowid. 

Strona wykonana przez Agencję Contact www.eswiatowid.pl
Polecamy szczególnie działy Aktualności -  KulturaTV - Kultura Radio 

 

 

 

 

zobacz inne portale multimedialne wykonane przez Contact:

Telewizja Elbląska www.tv.elblag.pl
Telewizja Obywatelska www.telewizjaobywatelska.org
 

 

 

 

do góry

[Wrzesień 2010] Contact wygrywa przetargi samorządowe

poniedziałek, 30.08.2010
Dwoma wygranymi przetargami w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie rozpoczyna Contact jesienny sezon reklamowy. Nasze oferty zebrały najwyższą ilość punktów w procedurze wybory Wykonawcy broszur i folderów dla Biura Jakości i Znaków Regionalnych.

"Zlecenia samorządowe są już na etapie przygotowania Oferty dużym sprawdzianem dla agencji reklamowych. Pomyślne rozstrzygnięcie procedury przetargowej przyjmujemy z podwójną satysfakcją - obroniliśmy się merytorycznie zawartością oferty oraz organizacyjnie przy zbieraniu wymaganej dokumentacji" komentuje najnowsze zlecenie Contact`u Piotr Kaczyński, Dyrektor Agencji.

Contact poleca Oferta dla Samorządów
poligrafia - projektowanie i druk [m.in. ulotki reklamowe dla urzędów, broszury dla urzędów]


Informacje i wyceny dla samorządów

Agencja Reklamowa Contact

tel. 55 621 21 22
e-mail: [email protected]

do góry

[Lato 2010] Contact uruchomił meblegabriel.pl

czwartek, 05.08.2010
Wizytówka internetowa to tani sposób zaistnienia w Internecie. Idealne dla małych firm lub osób rozpoczynających działalność. Zobacz najnowszą wizytówkę internetową wykonaną przez Contact

Meble Gabriel
Produkcja i sprzedaż mebli tapicerowanych
www.meblegabriel.pl


 

Wykonanie Agencja Contact
www.arcontact.pl


 

Pozycjonowanie z rekomendacji Contact
ALOF www.alof.pl

 

 

Masz mały budżet ale chcesz być w Internecie?
Pytaj o wizytówkę internetową [email protected]
 

 

 

do góry

[Czerwiec 2010] Czerwcowe realizacje agencji Contact

wtorek, 29.06.2010
Contact zamyka pierwsze półrocze 2010r. nowymi zleceniami. Realizujemy dwa duże projekty internetowe - portal multimedialny dla Stowarzyszenia Polskich Telewizji Lokalnych i Regionalnych oraz przebudowę strony elbląskiej firmy Agromax. Oba projekty w sieci już na początku lipca br. Systematycznie zwiększamy także ilość zleceń lokowanych w naszej partnerskiej drukarni internetowej. Latem Contact wyda drugi numer wewnętrznego wydawnictwa dla pracowników elbląskiego oddziału firmy Alstom.

 "W opinii większości klientów zlecających Nam wydruki kluczowa jest nasza przewaga cenowa. Jesteśmy w stanie zaproponować lepszą cenę bez straty na jakości druku. To powoduje, że w ostatnich miesiącach trafia do Nas coraz więcej zleceń. " informują przedstawiciele Działu Handlowego Contact odsyłając jednocześnie do gotowych kalkulacji na druki.

zobacz: cennik wizytówki | cennik ulotki | cennik katalogi | nowość! cennik kalendarze 2010 | cennik segregatory firmowe 

Zapraszamy do składania zamówień on-line

krok 1 - prześlij gotowy projekt lub zamów projekt u Nas

krok 2 - określ nakład i specyfikacje papieru

krok 3 - wysyłamy kalkulację Twojego druku

krok 4 - po realizacji przesyłamy Twój wydruk na wskazany adres

Pytaj o szczegóły: 55 621 21 24

do góry

[Maj 2010] Contact dla Festynu w Krainie Króla Piegusa

piątek, 28.05.2010
Festyn rodzinny „W Krainie Króla Piegusa” jest cykliczną imprezą organizowaną przez Hufiec Elbląg ZHP z okazji Dnia Dziecka. 30 maja 2010 roku w elbląskim Parku Modrzewie odbędzie się kolejna edycja tej popularnej imprezy. Organizatorów w działaniach promocyjno-reklamowych wspiera elbląska Agencja Reklamowa Contact.

"Choć Piegus ma już 31 lat, nadal śmieje się do nas młodą, pyzatą buzią. W tym roku podczas festynu dołączy do niego młodszy brat – znany wszystkim dzieciom z wrześniowej akcji Sprzątanie Świata – zielonowłosy Ekoludek.? Ekoludek zagości na festynie z własną krainą, do której zaprasza wszystkich tych, którzy czują się z ekologią za pan brat. Mile widziani będą również wszyscy śmiałkowie, którzy chcieliby się z nią zaprzyjaźnić i spróbować swoich sił w przygotowanych specjalnie na tę okazję konkurencjach.?" informują w mediach Organizatorzy imprezy

Agencja Reklamowa Contact zaprojektowała większość materiałów reklamowych dla Organizatorów, dostarczyła gadżety reklamowe i odzież dla obsługi imprezy. Uruchomiliśmy również w sieci specjalny serwis Festynu w Krainie Króla Piegusa.

Zobacz inne działania Agencji Contact wspierające lokalną społeczność >>>

do góry

[Maj 2010] Contact zorganizował imprezę dla firmy FLS MAAG GEAR

poniedziałek, 24.05.2010
W sobotę 22 maja elbląska agencja Contact zorganizowała "drzwi otwarte" dla gości firmy FLS MAAG GEAR w Elblągu. Udostępniono do zwiedzania wydziały montażu przekładni, obróbki mechanicznej i obróbki uzębień. W drugiej części dnia, popołudniu i wieczorem, odbyła się zamknięta impreza integracyjna dla pracowników Firmy w kompleksie rekreacyjnym Nowa Holandia pod Elblągiem.

 

 

Informacje o ofertach atrakcji na imprezy integracyjne, wolnych terminach i proponowanych miejscach imprez:

Agencja Reklamowa Contact
Dział Organizacji Imprez dla Firm
tel. 55 621 21 23
e-mail: [email protected]

do góry

[Maj 2010] Contact dla Elbląskiej Karty Rabatowej

piątek, 14.05.2010
eM-ka tak potocznie nazywana będzie pierwsza w Elblągu miejska Karta Rabatowa. Stworzona została dla lokalnych firm w Elblągu, które dołączając do Programu Partnerskiego eM-ki wprowadzają rabaty dla elblążan. W każdym punkcie Programu Partnerskiego wydawane będą bezpłatnie karty rabatowe honorowane u wszystkich uczestników programu Elbląskiej Karty Rabatowej. Kampanię reklamową wprowadzającą kartę rabatową na rynek koordynuje Agencja Contact.

Program Partnerski Elbląskiej Karty Rabatowej jest otwarty dla wszystkich firm z Elbląga chcących dołączyć do sieci punktów przyznających rabaty dla klientów i honorujących zakupy z kartą. Po wejściu do Programu każda firma otrzymuje komplet materiałów reklamowych i informacyjnych, miesięczny nakład kart do wydania dla swoich klientów i zostaje objęta działaniami reklamowymi w ramach promocji nowej Karty Rabatowej. To właśnie dzięki reklamie mieszkańcy Elbląga dowiedzą się gdzie zapłacą za zakupy i usługi taniej.

Kampania reklamowa wprowadzająca kartę na rynek obejmuje prasę, internet, telewizję oraz działania BTL.

Więcej o Elbląskiej Karcie Rabatowej na stronie www.emka.elblag.pl


 

do góry

[Maj 2010] Contact dla Centrum Opieki Przedszkolaka

wtorek, 04.05.2010
Nowa oferta dla rodziców z Elbląga. Centrum Opieki Przedszkolaka otwiera zapisy na zajęcia dla najmłodszych. Materiały informacyjne zamówiono w agencji reklamowej Contact.

 

do góry

[Maj 2010] Miss Talia - debiut nowego produktu na rynku FMCG

wtorek, 04.05.2010
Polkrem Miss Talia. Nowość stworzona z myślą o osobach starannie układających dietę, prowadzących aktywny, zdrowy tryb życia. Jest produktem w 100% naturalnym, nie zawiera żadnych dodatków ani zamienników rodzimych składników mleka. Wyjątkową cechą polkremu jest zaskakująco harmonijne połączenie niskiej zawartości tłuszczu z kremową smakowitością. Miss Talia debiutuje właśnie na sklepowych półkach. Opakowanie dla producenta zaprojektowała elbląska agencja Contact.

Polkrem Miss Talia można polecić uprawiającym sporty i po dużym wysiłku fizycznym jako napój energetyczny,  jak też dzieciom i młodzieży w fazie wzrostu bowiem w polkremie są zatrzymane wszystkie rodzime białka mleka.

projekt opakowania: Zespół Grafików Agencja Reklamowa Contact

do góry

[Maj 2010] Contact wydał Inter Cars Katalog 2010 - części do motocykli

wtorek, 04.05.2010
Zamknęliśmy projekt 1000 stronicowego katalogu, który przedstawia pełną ofertę Inter Cars S.A. w zakresie części zamiennych i eksploatacyjnych do motocykli. Wydawnictwo przewidziane dla sklepów, warsztatów i dystrybutorów współpracujących z Inter Cars. To jedno z najcięższych zleceń naszej agencji reklamowej. Cały wydrukowany nakład katalogu Klienta waży 7 ton!

Agencja Contact zaprojektowała szatę graficzną katalogu, przygotowała całość do druku oraz skoordynowała proces wydruku i transportu wydawnictwa.
To kolejna realizacja naszej agencji dla giełdowej spółki Inter Cars.


Informacje o cenach usług poligrafi dla firm

Agencja Reklamowa Contact
Dział Poligrafia + Projektowanie
tel. 55 621 21 24
e-mail: [email protected]

do góry

[Maj 2010] Contact wydał PowerMagazyn - Kwartalnik pracowników Alstom Power w Polsce

wtorek, 04.05.2010
Zamknęliśmy pierwszy projekt "custom publishing" dla firmy ALSTOM Power Sp. z o.o. Zaprojektowane w naszej agencji wydawnictwo korporacyjne trafi do pracowników spółki w Warszawie, Elblągu i Wrocławiu. Klient wprowadza w ten sposób nowe narzędzie komunikacji wewnątrz Alstom.

Custom publishing - to dzięki swej skuteczności jeden z najdynamiczniej rozwijających się segmentów komunikacji marketingowej. Polega na tworzeniu publikacji na zamówienie w celu kreowania i utrwalania świadomości i wizerunku marki oraz budowania lojalności Klienta. Firma bardzo często wykorzystują własne korporacyjne wydawnictwa jako element wspomagający komunikację wewnętrzną.Informacje o cenach wydawnictw korporacyjnych

Agencja Reklamowa Contact
Dział PR
tel. 55 621 21 22
e-mail: [email protected]
 

do góry

[Kwiecień 2010] Contact uruchomił stronę Ośrodka Wypoczynkowego SOLAR

piątek, 23.04.2010
Nowa realizacja Agencji Reklamowej CONTACT. Strona internetowa ośrodka wypoczynkowego w Mikoszewie na Mierzei Wiślanej. W ofercie ośrodka m.in. organizacja zielonych szkół i ciekawa oferta pobytowa dla dzieci i młodzieży.Strona internetowa jest dostępna pod adresem www.solar.edu.pl


Informacje o cenach projektów internetowych dla branży turystycznej

Agencja Reklamowa Contact
Dział Projektów Internetowych
tel. 55 621 21 22
e-mail: [email protected] 

do góry

[Kwiecień 2010] Contact zdobył kolejne zlecenie samorządowe

piątek, 02.04.2010
Urząd Miejski w Elblągu ponownie wybiera naszą ofertę. Pracujemy przy projekcie „Wyposażenie i modernizacja pracowni specjalistycznych Centrum Kształcenia Praktycznego w Elblągu – elastyczne kształcenie kadr dostosowane do potrzeb rynku pracy”.

Kolejne samorządowe zlecenie Agencji Reklamowej Contact.
Nasze ceny zdecydowały o powierzeniu Nam produkcji materiałów reklamowych i poligraficznych do projektu Urzędu Miasta

Przedstawicieli urzędów odpowiedzialnych za promocję projektów unijnych oraz działania
promocyjne na rzecz gmin zapraszamy do wyceny Państwa zleceń w naszej agencji:

Agencja Reklamowa Contact
wyceny poligrafia i materiały reklamowe projektów UE
tel. 55 621 21 24
e-mail: [email protected]

wyceny strony internetowe projektów UE
tel. 55 621 21 22
e-mail: [email protected]

sprawdź teraz: ile kosztują pendriv`y z logo UE

do góry

[Kwiecień 2010] Contact odświeżył stronę Energa Kogeneracja Elbląg

piątek, 02.04.2010
Powrót do obsługi Klienta w zakresie rozwiązań internetowych oraz nowe zlecenie na produkcję materiałów identyfikacyjnych. Contact pracuje dla spółki Energa Kogeneracja Elbląg.

Odświeżenie wyglądu strony internetowej - to nowa realizacja naszej firmy dla tego Klienta.
Dostowanie wyglądu serwisu do obowiązującego w Grupie Energa Systemy Identyfikacji Wizualnej.
Serwis po zmianach dostępny pod www.energa-kogeneracja.pl

Nowe zlecenie dla Klienta to produkcja tablic informacyjnych oraz kasetonu firmowego.


Zapraszamy do zapytań i wycen na produkcję kasetonów, szyldów i tablic zewnętrznych

Agencja Reklamowa Contact

oznakowanie zewnętrzne dla firm
oklejanie samochodów firmowych
tel. 55 621 21 23
e-mail:[email protected]


sprawdź również: ścianki na targi, roll up`y, ekspozytory

do góry

[Kwiecień 2010] Contact pracuje dla Urzędu Miejskiego w Nowym Dworze Gdańskim

piątek, 02.04.2010
Burmistrz Nowego Dworu Gdańskiego zlecił naszej Firmie wykonanie materiałów promocyjnych. Contact dostarczy dla Referatu Rozwoju i Promocji kubki promocyjne oraz notesy z herbem miasta.

Kolejne samorządowe zlecenie Agencji Reklamowej Contact.
Do grona naszych klientów dołączył Nowy Dwór Gdański

Przedstawicieli urzędów odpowiedzialnych za promocję projektów unijnych oraz działania 
promocyjne na rzecz gmin zapraszamy do wyceny Państwa zleceń w naszej agencji:


Agencja Reklamowa Contact
wyceny poligrafia i materiały reklamowe projektów UE
tel. 55 621 21 24
e-mail: [email protected]

wyceny strony internetowe projektów UE
tel. 55 621 21 22

sprawdź teraz: ile kosztuje wydruk ulotek w Contact

do góry